چگونگی احداث خیریه دارالشفاء

حضرت ام البنین (ع)

تفکر احداث این بنای خیریه با عنایت حضرت حق در سفر به کربلای معلی و پابوسی جمعی از ارادتمندان به اهل بیت در حرم حضرت اباعبداللّه الحسین (ع) در سال 1377 شکل گرفت و پس از پیگیری های مداوم ضمن خرید زمین مورد نظر واحد مجوزات لازم از دوایر ذیربط در سال 1381 عملیات ساختمانی آن زیر نظر معاونت محترم درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و شهرداری محترم منطقه 10 آغاز گردید. پس از یک دهه تلاش مستمر در سال 1387 در سالروز میلاد حضرت اباالفضل (ع) به نام نامی مادرشان حضرت ام البنین (ع) افتتاح و در خدمت مردم عزیز و شریف اصفهان قرار گرفت.

این مرکز خیریه شامل بخش های درمانگاه شبانه روزی عمومی ، پزشکان متخصص ، سونوگرافی ، آزمایشگاه ، دندانپزشکی ، جراحی محدود ، فیزیو تراپی ، درمانگاه تخصصی دیابت و…میباشد که در حال حاضر به جهت تجهیز و بهره برداری هرچه سریعتر از کل بخش های فوق نیازمند کمک های معنوی و مالی نیکوکاران و خیرین بزرگوار میباشد که با احسان خویش ضمن جلب رضای خداوند بزرگ و با نیت کمک به مردم، این هیئت مدیره را نیز در راه اهداف خیرخواهانه خود کمک و یاری بفرمایند.

  • کارمندان واجد شرایط پزشکان
  • کارمندان واجد شرایط پزشکان
  • کارمندان واجد شرایط پزشکان
  • کارمندان واجد شرایط پزشکان
22

سال ها تجربه

390

سال ها تجربه

559

سال ها تجربه

6930

سال ها تجربه

چرا مردم ما را انتخاب می کنند؟

ما خدمات پزشکی گسترده ای را برای بیماران ارائه می دهیم که
با بهترین کیفیت و مناسبترین خدمات در خدمت شما مردم هستیم.

خیریه دارالشفاء حضرت ام البنین (ع) دارای حساب بانکی به شماره 0201170319002 در بانک ملی شعبه خیابان مدرس به کد 3082 میباشد.

X